מועדון ה-100k:

הקורס הדיגיטלי המבוקש בישראל לשכירים, יזמים ובעלי עסקים

מטרת הקורס: להגיע ל-100,000₪ רווח תוך 6 חודשים

1

סילבוס התוכנית:

חודש ראשון: יסודות השיווק הדיגיטלי

בחודש הראשון אנחנו נלמד את הבסיס של השיווק הישיר. הכוונה לשיווק חזק, שנוגע בלב, ולא משאיר ברירה אלה לתפוש את תשומת הלב שלהם בחזית הדיגטל. זה בדיוק ההבדל בין השיווק המותגי כמו 'קוקה קולה' – "טעם החיים" , לבין שיווק שמביא תוצאות – "איך לעצור את הסכרת עכשיו!"

2

חודש שני: פרסום ממומן

כאן אנחנו צוללים לעומק מנהל המודעות של פייסבוק. זו תשתית הפרסום הכי אפקטיבי, חמה, ורלוונטית עכשיו בישראל. אנחנו נלמד את החוקים של פייסבוק, איך להשתמש במנהל המודעות, ואיך לכתוב מודעות שמצד אחד – תופשות תשומת לב, מצד שני – עומדות בתנאי זכויות היוצרים, ומצד שלישי – עונות לתנאי השימוש של פייסבוק.

**יש לנו הרבה תלמידים שהפכו לבעלי עסקים עשירים במיוחד ע"י שירותי פרילאנס כסוכנות שיווק בוטיק או מנהלי קמפיינים.

3

חודש שלישי: כתיבה שיווקית

זה החלק הכי כיפי בקורס! אנחנו נלמד איך להפוך את המילים שאנחנו כותבים… לכסף! הדיגיטל מאפשר לך 'לכתוב' איש מכירות שעובד בשבילך 24/7 ומביא את הסליקות דרך האונליין. זה לא משנה אם זה בדפי מכירה, מיילים, מודעות, תסריטים לווידאו… כוחות הכתיבה, ההשפעה, והכנוע תמיד זהים!

  **יש לנו הרבה תלמידים שהפכו לבעלי עסקים עשירים במיוחד ע"י שירותי פרילאנס ככותבי תוכן או כקופירייטרים.

4

חודש רביעי: איך להפוך ליועץ עסקי

למדנו את היסודות, למדנו לפרסם, למדנו לכתוב – עכשיו ניכנס לעומק באסטרטגיה כדי שנוכל לייעץ שיווקית לעסקים אחרים, וגם כדי לייעץ לעצמינו! יש כמה חוקי ביזנס בסיסיים שעובדים תמיד ומגדילים עסקים – החל משנות ה-60 ועד היום. החוקים זהים אבל הפלטפורמות השתנו. מי שעוקב אחרי החוקים האלה? צומח אגרסיבית במיוחד דרך הדיגיטל.

  **יש לנו הרבה תלמידים שהפכו לבעלי עסקים עשירים במיוחד ע"י שירותי ייעוץ לבעלי עסקים.

5

חודש חמישי: איך להביא לקוחות

האונליין שינה את חוקי המשחק! זה כבר לא לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן – הסוד היום הוא לתפוס את תשומת הלב שלהם, לתת חווית לקוח טובה ולבנות הצעה שאי אפשר לסרב לה. מי שמפתח את המומחיות הזאת מזריק את 'סם החיים' לכל עסק מדשדש.

6

חודש שישי: איך לצמוח ל-100,000₪ בחודש?

גולת הכותרת – זה הזמן להשתיל ערוצי רווח חדשים ל-100,000₪ בחודש. בנינו את כל היכולות הבסיסות שלך- עכשיו נלמד איך לעשות 'סקיילינג' ואיך לחבר מוצרים עם רווחיות גבוהה יותר.

מחיר התוכנית:

60,000₪ + מע"מ

להצטרפות ובירור תנאי תשלום - מלא את הטופס כאן למטה

בדיקת התאמה טלפונית:

לפעמים כשאתה תוקף לבד בביזנס לא ברור לך מה המהלך הנכון לעשות, איזה ערוץ רווח  מתאים לך, ומה בדיוק לעשות כדי לצמוח אגרסיבית, ומהר! בגלל זה אני נותן לך גב. 

שריין עכשיו שיחת הכוונה עם אחד הכוכבים שלי במחלקת האסטרטגיה בקוברה מרקטינג, ונבדוק יחד התאמה לאחת מהתוכניות שלנו בקוברה מרקטינג.

הנה תלמידים שכבר הצליחו:

מולי: התחיל כשכיר, הגיע ל-41k (היום עושה 750k בחודש)

תום: הגיע סטודנט שהפך למשווק אונליין מבוקש (היום עושה 150K)

אם אנחנו עוד לא מכירים:

קוראים לי מנו בן הרוש

מנטור עסקי, סופר ומרצה

מנו ייסד יחד עם עידן וולר את מועדון ה-100k. קורס הלימוד העסקי המוביל בישראל בהישגים מתועדים של בעלי עסקים, יזמים ושכירים שהגיעו לפריצות דרך. 

מנו זכה לתואר "אדריכל מועדון ה-100k" בזכות יכולתו לתכנן להעביר משולחן השרטוט למציאות אסטרטגיות עסקיות שמשאירות הרבה כסף בכיס של בעל העסק.

 עידן מכנה אותו "השועל הכסוף" בגלל שהוא מתמחה במיוחד במהלכי כסף מהיר בכיס, תהליכי מכירה של מוצרי אולטרה-פרימיום, הנדסת מוצרי ידע מנטורינג מתוחכמים וכן טקטיקות שיווק גרילה מתקדמות אותם גם פירסם בספר שיווק גרילה 2.0. מנו הוא חבר קיבוץ כפר עציון , נשוי באושר לאורית והוא אביהם הגאה של איבנעם-אור, אמיתי, הללי, עודד ואלון. 

וגם של פודל-ננסי מיוחס ויקטואר

מנו הגיע לליווי של עסקים קטנים אחרי קריירה מגוונת ורבת שנים בחינוך, ניהול עסקי, ניהול קיבוצי ויזמות טכנולוגית. בזכות ניסיונו הרב והמגוון הוא מצליח  לאתר נכסים עסקיים סמויים לבעלי עסקים ולהוביל אותם למימוש מהיר ויציב לאורך זמן.

ואם אנחנו עוד לא מכירים:

קוראים לי עידן וולר

המשווק באונליין היקר בישראל

עידן ייסד עם מנו את מועדון ה100k. הוא מפתח השיטה לצמיחה אגרסיבית בביזנס. בתעשיית האונליין הוא נחשב למשווק היקר בישראל. כזה שגובה סכומים גבוהים מלקוחות בודדים שיודעים היטב למה זה כדאי להם.

עידן הוא פאפא קוברה גאה ל4,784 יזמים, 15 עסקים בארץ ובחו״ל. הוא נשוי באושר לתמר היפה, מתגורר בצפון תל אביב והוא אביהם הגאה של אלין, קאי וגם של הכלב גי׳גי.

החברה שהקים ״קוברה מרקטינג״ הפכה לחנה אחרונה ליזמים שניסו קורסים, תוכניות או ליווי ונותרו תקועים במקום. 

האובססיביות לתוצאות יוצאות דופן בכיס הפכו את תוכניות הליווי שלו למובקשות בישראל, זאת בזכות תוצאות מתועדות חסרת תקדים בנוף המקומי. 

רשימת התפוצה מועררת המחלוקת שלו נחשבת לבית הספר המוביל בישראל למשווקי אונליין ליזמים ולבעלי עסקים, והוציאה מתוכה כמה מאנשי העסקים המובילים בתעשייה. עידן הוא המוח מאחורי המגה -השקות הרווחיות שנראו בארץ בשנים 2015-2018 אשר יצרו מעל 80 מיליון עסקים