בלעדי לחברי הקהילה!

״כל הזמן עוד ועוד לקוחות״

אסטרגיה ״טפשית״ להשיג לידים באופן קבוע בלי תקציב פרסום
הירשם עכשיו לשידור!

יום חמישי ה-11/05

11:30 - 12:30

500 מקומות בלבד

מה בשידור?

הסוד האחד
ליצירת תוצאות עקביות בביזנס ובחיים בצורה יציבה (זה לא מה שחשבת)

חוקי הביזנס החדשים 
אסטרטגיות מעשיות למינוף אגרסיבי וצמיחה עסקית (שלא ראית אצל יועצים עסקיים)

הסודות השמורים של מועדון ה-100K
שמע מיזמים בדיוק כמוך שלמדו לעשות 100K ולייצר תוצאות עקביות

מי בשידור?

מנו בן הרוש מוביל את תוכנית מועדון ה-100k. הוא לקח מאות יזמים יד ביד אל ה-100,000₪ שלהם בחודש, בנה להם אסטרטגיות שוברות שוק, ועכשיו מוביל אותם גם ל-10M בשנה.

יוחנן הוא היועץ הבכיר שמוביל את היזמים שלנו מאחורי הקלעים לתוצאות שלהם בענווה ומקצועיות, הוא מכונה "קוסם הכסף מאלעד" והתוצאות שלו בשנים האחרונות הן מהמרשימות שנראו בתחום.

ההדרכות שלנו מייצרות כסף אמיתי בכיס של מאות יזמים בעזרת האסטרטגיות, הטכניקות הכלים, התובנות ומידע הפנים שתלמד בשידור החי.

תכניס את המייל הכי טוב שלך ושמור מקום בשידור החי:

והפעם בתפריט שלנו:

וולקאם ל-GoldenRing Consulting. אנחנו מובילים יזמים ובעלי עסקים ל-100,000₪ בחודש, ואח"כ ל-10m בשנה. אנחנו מחפשים את סיפורי ההצלחה הבאים שלנו. אולי זה יכול להיות את או אתה?

שלב 1: מקיפאון לרתיחה

מסירים את המכשולים שמעכבים אותך מלעשות כסף גדול, משאירים אותך עמוק בשוטף ובעבודה מסביב לשעון על עסק שלא צומח בקצב שאתה יודע שהוא באמת יכול. ומפנים אותך סוף סוף לייצר צמיחה אמיתית ליעדים שלך.

שלב 2: מובילים אותך ל-100k

השלב השני הוא הוכחת התכנות שלך כיזם. זה קורה בתוכנית מועדון ה-100k שבה אנחנו מפצחים גם את הביזנס שלך גם ואת האופי שלך כיזם. הובלנו כבר עשרות עסקים ל-100,000₪ בחודש. זה לוקח בממוצע 6 חודשים, ואחרי שעשינו את זה? אפשר לעשות כבר משהו גדול ביחד.

שלב 3: סקיילינג ל-10M

השלב השלישי הוא הוכחת התכנות שלך כביזנס מן. זה לוקח בין 2-3 שנים במסגרת תוכנית 'כס הברזל' וודורש ממך לפתח יכולות מינוף, סקיילינג, מנהיגות, ובניית סיסטמים חסרי כשל. וולקאם לנסיעה הכי פרועה מרגשת ומתגמלת בחיים שלך!