-מהר! נותרו עותקים אחרונים-

"ספר חדש חושף 153 סודות כסף שהזניקו עסקים אמיתיים ל- ₪100,000 בחודש

כאן בישראל , בשיא משבר הקורונה!"

הפעל את הווליום ולחץ פליי (תאפשר לווידאו להיטען)

אני רוצה לשלוח אליך עותק מודפס של הספר במתנה!

הדפסתי 1,000 עותקים של הספר במתנה בהזמנה מוקדמת. לאן לשלוח לך אותו? הספר עליי, שלם דמי משלוח בלבד

-חשיפה ראשונה בישראל-

הכנסנו לספר 17 ערוצי רווח מוכחים ל-₪100,000 בחודש בביזנס!

מה אם המסע לפסגה הבאה שלך בביזנס, לסכומים גבוהים יותר ולהשגת כבוד אמיתי ומעמד של סלב בשוק שלך היה יכול להתקצר?

מבצע רכישה מוקדמת: קבל עותק מודפס של הספר במתנה ושלם דמי משלוח בלבד!

בגלל המצב בארץ החלטנו להוציא בדחיפות מהדורה בהולה של ספר מועדון ה-100k. הוא המתין על המדף בשלב הטיוטא בגל שתכננו להוציא אותו לחנויות בתחילת השנה הבאה, אבל הנסיבות השתנו…

 

על דבר אחד אנחנו מתחייבים לך, עם יד על הלב: כל תרגיל, הנחיה ורעיון גדול בספר הזה יעזרו לך למצוא את הדרך ולצמוח מהר יותר, חזק יותר ורווחי יותר מאי פעם, פשוט כי הם מבוססים על מה שבאמת עובד במציאות האונליין בישראל, לא על תאוריה.

 

זאת הדרך לבטח את הביזנס ואת עצמך מגזירות המגפה. לקחת חזרה לידיים את השליטה, עצמאות וביטחון. 

אין בספר הזה תיאוריות. אין סיפורים שאין לך מושג מה לעשות איתם. רק פרקטיקה hard core שאנחנו יום יום מיישמים ביחד עם יזמי ה-100k שלנו בחזית הביזנס…

קבל לידיים את סודות הכסף שהזניקו יזמים ישראלים ל-₪100,000 בחודש!

כבר בפרק 2 בספר החדש אנחנו חושפים את 17 ערוצי הרווח שמייצרים כאן בישראל ₪100,000 בחודש. ככה שלא משנה מה אתה עושה היום בביזנס, אתה תראה בדיוק איזה ערוץ רווח מתאים לשלב שלך בביזנס, ואיזה צעדים לקחת כדי לחבר אותו אליך.

 

יותר מזה, בספר החדש אנחנו חושפים גם את סודות מועדון ה-100k ומעניקים לך על מגש כסף תכנית פעולה פרקטית, מפורטת ומדויקת לביצוע מהפך עסקי ל-100,000 ש״ח רווח, דרך השתלטות מהירה על השוק שלך באונליין. 

אני יודע שזה יכול להשמע הזוי מהצד. להאמין שזה אמיתי, שאפשר לעשות 100k בחודש, כאן בישראל, ועוד בשיא משבר הקורונה! אז אל תקח את המילה שלי… תראה בעצמך מה בדיוק עשינו עם מולי, עם סתיו, עם אברהם פרדס, עם בר שמרון, ועם עוד עשרות יזמים ב-8 החודשים האחרונים.

 
טל ורונל, מומחה דיבור מול קהל, ביזנס חדש 102k בחודש
סתיו מונסקי, כוכבת רשת, הרימה ביזנס חדש אחרי שהוא נמחק בקורונה, 80k בחודש תוך 60 יום

גישה דיגיטלית: קבל במתנה 42 חוברות תקיפה פרקטיות ליישום מיידי בביזנס!

אם אתה שואל את עצמך: ״רגע… אבל הספר הזה באמת פרקטי?״… גם אנחנו התאכזבנו  בעבר מספרים עם כריכה יפה והבטחה מפוצצות בכותרת… רק שבתכלס שרפו לנו את הזמן… בגלל זה? לא חסכנו עלייך בספר מועדון ה-100K! הכנסנו פנימה רק תבניות, חוברות עבודה, נוסחאות, טבלאות, כותרות, טקסטים למודעות ועוד ארגז חומרים פרקטיים שתוכל ליישם מיידית אצלך בביזנס.

 

חוברות תקיפה בשווי 497 ש"ח: אתה מקבל במתנה עם הספר גישה דיגיטלית לתבניות מלא את החסר, מודעות, אסטרטגיות, קבצי מחקר ופיתוח, בניית מוצרים רבי מכר ועוד.

בלי תיאוריות יבשות – רק מה שמייצר תוצאות בעסקים של וולר, מנו, של התלמידים ושל השותפים שלנו כאן בארץ, בישראל ואפילו בזמן הקורונה. אין סיכוי שאתה קורא את הספר הזה… ולא עושה עוד כסף. פשוט אין!

לאיזה סוגי עסקים הספר הזה מתאים?

בקרוב אצלך: איך צומחים אגרסיבית ב- 1,076%?

אנשים אמיתיים תוצאות אמיתיות: להכפיל את הביזנס שלך פי 10 תוך 30 יום, כאן בישראל

בספר הזה אתה הולך להיחשף לתוצאות יוצאות דופן כמו 1,000 סליקות בחודש, 90k בערב אחד, אלפי לידים ב-2.4 ש״ח, אחוזי המרה של 30% על הניסיון הראשון וערוצי רווח עם רווחיות מפלצתית של 100% לכיס.

 

ה-100K בחודש היא רק נקודת ההתחלה שלך… על פי הגדרות המדינה עסקים קטנים בישראל מכניסים עד 20 מיליון בשנה.

 

מבין? כשאתה מביא 100,000 ש״ח כל חודש הביתה… רק התחלת לשחק. הכסף הוא כבר לא מה שעוצר אותך, חונק אותך, ומגביל את הצמיחה האישית שלך בביזנס וכיזם

תצטרף למועדון המתעשרים החדשים בחזית הדיגיטל

שיהיה ברור – אנחנו לא מבטיחים שתעשה 100,000 שקל בחודש. זה כבר תלוי בעשייה, וביכולת שלך לתקוף אגרסיבית גם בימים השחורים.

 

מה שכן, אם תיישם את האסטרטגיות, השיטות, וחוברות התקיפה בספר הזה? אבל באמת תיישם – במקרה הכי גרוע… אולי ׳רק׳ תכפיל את הביזנס.

 

האמת מוכיחה לנו פעם אחרי פעם, בכל סוגי העסקים: כשזה ׳תופס׳? זה תופס. יש לנו יזמים שהרימו עסקים של 400k בחודש, 750k בחודש… ועסקים של כמה מיליונים בשנה…

 

הכל מבוסס על היכולת שלך לייצר כסף דרך הביזנס, לשמור עליו, ולמנף אותו. ובספר הזה? תמצא את התשובות לעולם העסקים החדש בדיגיטל, לבחירת ערוצי הרווח, למינוף אגרסיבי של הזמן והמשאבים שלך, וכן גם לחישול האופי שלך כיזם 100k.

 

- עותקים אחרונים במלאי ! -

כשהם נגמרים הם נגמרים...

המלאי אוזל ומהר: משלוח הספרים שכבר נחטפו בשבוע הראשון! נותרו עותקים אחרונים בהחלט!

שים לב: הזדמנות מיוחדת ליזמים ובעלי עסקים בישראל

הספר הראשון בעברית שחושף איך להביא הביתה ₪100,000 רווח בחודש, דרך הביזנס

משולחנו של עידן וולר | מלון מנדרין | תל אביב | 2020

כמו אידיוט! בדצמבר 2017 עמדתי על במה מול 117 אנשים והודעתי שבניתי תכנית פרימיום להוביל אותם ל-100,000 שקל… בחודש! אמרתי להם שכל מה שהם צריכים זה:

 

1) להכניס כרגע לפחות 10,000 שקל מהביזנס שלהם
2) לעבור את מבחן הגיבוש, ואז זה יקרה.
 

עכשיו, מה שלא אמרתי זה שאני מפחד רצח שזה לא יקרה, והם לא באמת יגיעו ל-100,000 שקל בחודש… בניתי לעצמי סיסטם ל-100k שהוכיח את עצמו עם כמה מוצרים, הצעות ועסקים שונים.

מנו בן הרוש היועץ הבכיר שלי גם הצליח להגיע לזה בזכות סיסטם מקביל שפיתחנו ביחד. אבל מפה ועד לקחת קבוצה חדשה של יזמים ולהוביל אותם, שיעשו את זה בעצמם?

יש מרחק דיי גדול. חששתי שגדול מדי ובגלל זה כל תא בגוף אותת לי להשתפן יום לפני ולשגר למקום, לצוות, לצלם ולמשתתפים הודעה שאין כנס כי אני ״חולה״.

 

מנו בן הרוש | עידן וולר: 'אשכרה עומדים על במה ומבטיחים להוביל יזמים ל… 100,000₪ רווח בחודש!'

 

גם האנשים הכי קרובים אלי, כולל תמר (אשתי), לא מודעים לרגע הזה. כתבתי את מייל הביטול וההתנצלות והעכבר ריחף מעל ה״שלח״…

 

״עדיף להשפיל את עצמך מלתת לפחד לנצח ולא לנסות בכלל!״​

אבל אז נזכרתי בעצה שאני תמיד נותן לתלמידים שלי. החלטתי להפסיק להיות אפס פחדן, לעלות על הבמה ולבדוק אם הסיסטמ׳ס שלי באמת יכולים לעמוד במבחן המציאות:

להוביל יזמים לשבור את תקרת ה-100,000 שקל בחודש

חמישה חודשים לתוך מועדון ה-100k והגיעה הבשורה:

אלוהים ישמור! שני המשתתפים הראשונים חוצים את ה-100,000 שקל לחודש!

הראשון היה ארז כלב האדיר, יועץ עסקי, שהגזים ונראה לי בכלל הגיע ל-180k או אפילו ל-200k..

השנייה הייתה עדי חן עם עסק לעוזרות אישיות – שלמרות הבעיטות, הצרחות והבכי שלה, עשתה את מה שאמרנו לה והגדילה את הביזנס פי 8 בערך בפחות מחצי שנה ויש לנו עוד כמה סוסים דוהרים בדרך.

 

כמו יהודית אוביץ למשל – מורה חרדית לשעבר (עדיין חרדית, לשעבר מורה) שממשכורת של 3,000 שקל מכניסה היום 100,000-90,000 ש״ח.

 

ואורטל איטח פרנקל מטפלת בהירת עיניים שקלטה בתכנית כמה עצמה וכוח יש לה, פקחה עיניים, פתחה בית ספר להכשרת מטפלות והתחילה to cash in ולהרוויח 100k בחודש – כמו שמגיע לה להרוויח.

 

אפילו מומחה פטנטים בשם אייל שכל החיים אכל חצץ מאנשים שייצרו מאות מיליונים על הפטנטים שלו (כולל רובה שיורה מעבר לפינות!)… והיום כבר הכפיל פי 3-4 את הביזנס וזאת רק ההתחלה

 

ועוד חברים אדירים שעובדים חזק כל יום, ויודעים שנמצאים על המסלול הנכון בדרך לפריצה הכלכלית המשמעותית הראשונה שלהם בחיים.

 

יזמי מועדון ה-100k: עינת קפלן (עיצוב אירועים), מעיין דרורי (ייעוץ עסקי), אורי ידגר (סוכנות פרסום)… בכל גיל, בכל תעשייה, בכל שלב בחיים.

 

מבין? זה לא הכסף: ה-100,000 שקל בחודש זה לא יותר מציון דרך… מספר שאין לו הרבה משמעות, חוץ מזה שהוא עגול, חתיך ומכיל שש ספרות וחמישה אפסים, בצד הנכון.

 

זה רק בנצ׳מרק .פסגה קטנה. השלט שמודיע לך:

״הנה, אדיוט חסר אמונה, רואה? זה אפשרי גם בשבילך!"

 

איך עושים ₪100,000 בחודש... בישראל?

בספר ה-100k אני ומנו בן הרוש, השועל הכסוף, נותנים לך את ארבעת גלגלי השיניים שלנו לבניית ביזנס של 100,000 ש״ח בחודש לכיס.

 

אני לא מדבר על תיאוריות בולשיט של כל מיני חבר׳ה שמעתיקים מה שיוצא לראסל בראנסן, גרנט קרדון או טאי לופז מהפה. אני כן מדבר על דרך אמיתית להוביל אנשים אמיתיים ל-100k בחודש… כאן בישראל.

״תאוריות ממוחזרות״

כמו ש-99% מהמעריצים העיוורים של המנטורים מחו״ל שאשכרה ניסו ליישם את הדברים, ולא רק לספר לך את מי הם ראו בכנס, יכולים להעיד, מה שנשמע נוצץ מול קהל דובר אנגלית, לא תמיד עובד בארץ.

 

חזינו את הפתרון כבר במרץ: חשפנו בוורקשופ חי את התרופה למשבר הקורונה בביזנס

 

חוקי המשחק בארץ שונים:

עולם העסקים הישן...
מת!

עד היום הגישה המסורתית בביזנס הייתה פאסיבית.Location Location Location הם קראו לזה… פשוט תבחר מיקום טוב שיש בו תנועת רגליים חזקה, שים שלט קטן על הדלת ואתה תהיה בסדר.

הכל טוב ויפה עד שאיזה רשת ענק פותחת לך סניף בצד השני של הכביש ואכלת אותה. עד שבונים מחלף חדש ותנועת הרגליים נחתכת ב-80%… עד שאיזה מתחרה מחליט להתאבד עלייך במחירי הפסד כדי לשדוד ממך את הלקוחות… 

כל מה שהקורונה עשתה זה להאיץ תהליכים קיימים של הברירה הטבעית. בזמן שהרחובות ריקים, מאות אלפי לקוחות צמודים למסכים שלהם, בבית, מחפשים לקנות! בגלל זה היום אין לך ברירה אלה להיות באונליין. אבל הנה מה שלא יספרו לך:

זה לא מספיק להיות באונליין, אתה חייב לכבוש באונליין!

לתקוף בחזית הדיגיטלת החדשה אומר חוקי משחק חדשים: Attention Attention Attenition! אתה חייב להפוך למומחה בלתפוש את תשומת הלב שלהם, לבדר אותם, וגם לסלוק אותם דרך האונליין.

הזדמנות אמיתית לכבוש את כס הברזל של התעשייה שלך תוך 3 חודשים!

לא פעם אנחנו פוגשים יזמים מוכשרים שיוצרים מוצרים נפלאים או שמספקים שירותים ברמה גבוהה יותר ממה שמקובל בשוק. בכל זאת – הם מגיעים אלינו כמעט מיואשים ומבפנים הם זועמים.

לא מבינים למה… למה המוצר "לא תופס", למה הם לא מצליחים להרוויח מספיק ולמה העסק לא ממריא.

התשובה, כמעט תמיד, נעוצה בפוקוס של בעל העסק. הוא חושב בקטן מדי. חושב מוצר. לא ערוץ רווח.

ערוץ רווח הוא מנגנון שלם שמורכב משלושה מפתחות שתכליתם לייצר כסף, השפעה ותהילה בג׳ונגל הביזנס:
1) מוצר רב מכר 2) מודל עסקי 3) מערכי הפצה ואספקה.

על שלושתם נרחיב בפרקים בתוך הספר, אבל לכרגע? החלק הקריטי הוא ההבדל בין "מוצר" ל"ערוץ רווח".

זה כמו ההבדל בין לחם יבש… לטוסט עם גבינה בולגרית מותכת, זיתים וממרח עגבניות עשיר, חצוי לשניים באלכסון ומונח על צלחת זכוכית בפינת האוכל שלך, ליד מזלג וסכין ומפית.

מה בא לך, לחם יבש או טוסט עשיר? יופי.
אז מה לעשות שונה בביזנס שלך כדי לוודא שאתה יושב על ערוץ רווח סקסי, חדש, רועש, ומייצר כסף? תמשיך לקרוא את השורות הבאות.

מי אנחנו ?

עידן וולר

המשווק היקר בישראל

עידן ייסד עם מנו את מועדון ה100k. הוא מפתח השיטה לצמיחה אגרסיבית בביזנס. בתעשיית האונליין הוא נחשב למשווק היקר בישראל. כזה שגובה סכומים גבוהים מלקוחות בודדים שיודעים היטב למה זה כדאי להם.

 

עידן הוא פאפא קוברה גאה ל-4,784 יזמים, 15 עסקים בארץ ובחו״ל. הוא נשוי באושר לתמר היפה, מתגורר בצפון תל אביב והוא אביהם הגאה של אלין, קאי וגם של הכלב גי׳גי.

החברה שהקים ״קוברה מרקטינג״ הפכה לתחנה האחרונה ליזמים שניסו קורסים, תוכניות או ליווי ונותרו תקועים במקום. 

 

האובססיביות לתוצאות יוצאות דופן בכיס הפכו את תוכניות הליווי שלו למובקשות בישראל, זאת בזכות תוצאות מתועדות חסרת תקדים בנוף המקומי. 

 

רשימת התפוצה מעוררת המחלוקת שלו נחשבת לבית הספר המוביל בישראל למשווקי אונליין ליזמים ולבעלי עסקים, והוציאה מתוכה כמה מאנשי העסקים המובילים בתעשייה. עידן הוא המוח מאחורי המגה -השקות הרווחיות שנראו בארץ בשנים 2015-2018 אשר יצרו מעל 80 מיליון עסקים

מנו בן הרוש

מנטור עסקי, סופר ומרצה

מנו ייסד יחד עם עידן וולר את מועדון ה-100k. תוכנית הליווי העסקי המובילה בישראל בהישגים מתועדים של בעלי עסקים שהגיעו לפריצות דרך. 

 

מנו זכה לתואר "אדריכל מועדון ה-100k" בזכות יכולתו לתכנן להעביר משולחן השרטוט למציאות אסטרטגיות עסקיות שמשאירות הרבה כסף בכיס של בעל העסק.

 

 עידן מכנה אותו "השועל הכסוף" בגלל שהוא מתמחה במיוחד במהלכי כסף מהיר בכיס, תהליכי מכירה של מוצרי אולטרה-פרימיום, הנדסת מוצרי ידע מנטורינג מתוחכמים וכן טקטיקות שיווק גרילה מתקדמות אותם גם פירסם בספר שיווק גרילה 2.0.

 

מנו הוא חבר קיבוץ כפר עציון , נשוי באושר לאורית והוא אביהם הגאה של איבנעם-אור, אמיתי, הללי, עודד ואלון. וגם של פודל-ננסי מיוחס ויקטואר.

 

מנו הגיע לליווי של עסקים קטנים אחרי קריירה מגוונת ורבת שנים בחינוך, ניהול עסקי, ניהול קיבוצי ויזמות טכנולוגית. בזכות ניסיונו הרב והמגוון הוא מצליח  לאתר נכסים עסקיים סמויים לבעלי עסקים ולהוביל אותם למימוש מהיר ויציב לאורך זמן.

 

-חשיפה ראשונה בישראל-

הכנסנו לספר 17 ערוצי רווח מוכחים ל-100,000₪ בחודש בביזנס!

מה אם המסע לפסגה הבאה שלך בביזנס, לסכומים גבוהים יותר ולהשגת כבוד אמיתי ומעמד של סלב בשוק שלך היה יכול להתקצר?

כבר בפרק 2 בספר החדש אנחנו חושפים את 17 ערוצי הרווח שמייצרים כאן בישראל ₪100,000 בחודש. ככה שלא משנה מה אתה עושה היום בביזנס, אתה תראה בדיוק איזה ערוץ רווח מתאים לשלב שלך בביזנס, ואיזה צעדים לקחת כדי לחבר אותו אליך.

 

יותר מזה, בספר החדש אנחנו חושפים גם את סודות מועדון ה-100k ומעניקים לך על מגש כסף תכנית פעולה פרקטית, מפורטת ומדויקת לביצוע מהפך עסקי ל-100,000 ש״ח רווח, דרך השתלטות מהירה על השוק שלך באונליין. 

אני יודע שזה יכול להשמע הזוי מהצד. להאמין שזה אמיתי, שאפשר לעשות 100k בחודש, כאן בישראל, ועוד בשיא משבר הקורונה! אז אל תקח את המילה שלי… תראה בעצמך מה בדיוק עשינו עם מולי, עם סתיו, עם אברהם פרדס, עם בר שמרון, ועם עוד עשרות יזמים ב-8 החודשים האחרונים.

 

טרי מהחודש האחרון: יזמים אמיתיים - תוצאות אמיתיות

בר שמרון, יזמת בתחום הטיפול, יבנה - 142,000₪ בחודש

אברהם פרדס, מאמן ב-NLP, בית שמש - XXX,XXX₪ בחודש

מולי רובינזון, מומחה השקעות בשוק ההון, פתח תקווה - 750,000₪ בחודש

סתיו מונסקי, כוכבת סושיאל ויזמת על - 80,000₪ בחודש

קבל לידיים את סודות הכסף ומהלכי הביזנס שהזניקו אותם ל-100k!

בגלל המצב בארץ החלטנו להוציא בדחיפות מהדורה בהולה של ספר מועדון ה-100k. הוא המתין על המדף בשלב הטיוטא בגל שתכננו להוציא אותו לחנויות בתחילת השנה הבאה, אבל הנסיבות השתנו…

על דבר אחד אנחנו מתחייבים לך, עם יד על הלב: כל תרגיל, הנחיה ורעיון גדול בספר הזה יעזרו לך למצוא את הדרך ולצמוח מהר יותר, חזק יותר ורווחי יותר מאי פעם, פשוט כי הם מבוססים על מה שבאמת עובד במציאות האונליין בישראל, לא על תאוריה.

זאת הדרך לבטח את הביזנס ואת עצמך מגזירות המגפה. לקחת חזרה לידיים את השליטה, עצמאות וביטחון. 

אין בספר הזה תיאוריות. אין סיפורים שאין לך מושג מה לעשות איתם. רק פרקטיקה hard core שאנחנו יום יום מיישמים ביחד עם יזמי ה-100k שלנו בחזית הביזנס..

מה תגלה בספר מועדון ה-100k:

וגם את...

"רגע, הספר הזה באמת פרקטי?"

גם אנחנו התאכזבנו בעבר מספרים עם כריכה יפה והבטחה מפוצצות שבתכלס… רק שרפו לנו את הזמן. בגלל זה לא חסכנו עלייך בספר מועדון ה-k100! הכנסנו לך פנימה תבניות, חוברות עבודה,

נוסחאות, טבלאות, כותרות, טקסטים למודעות ועוד ארגז חומרים פרקטי ליישום מיידי.

 

חוברות תקיפה בשווי 497 ש"ח: אתה מקבל במתנה עם הספר גישה דיגיטלית לתבניות מלא את החסר, מודעות, אסטרטגיות, קבצי מחקר ופיתוח, בניית מוצרים רבי מכר ועוד.

 

בלי תיאוריות יבשות – רק מה שמייצר תוצאות בעסקים של וולר, מנו, של התלמידים ושל הששותפים שלנו כאן בארץ, בישראל ואפילו בזמן הקורונה. אין סיכוי שאתה קורא את הספר הזה… ולא עושה עוד כסף. פשוט אין!

 
 

ולא רק זה, הספר גם מגן עלייך מטעויות מוות בביזנס:

ויותר חשוב מהכל... חישול האופי שלך כיזם 100k

יש בספר הזה הרבה יותר מסתם ׳איך לייצר 100,000 ש״ח בחודש׳ דרך הביזנס.
שנים אנחנו דוחפים לראש העקשן של התלמידים שלנו: ׳תחשוב על עצמך כמו פרארי׳. פרארי הוא רכב שמסוגל למהירויות אדירות. יכולות מוטוריות יוצאות דופן. מסוגל לעמוד בכוחות G שהופכים רכב רגיל לפחית על גדר הפרדה.

עולה בארץ סביב 55,000 ש״ח בחודש (!) לתחזק פרארי. עכשיו… אתה לא מתדלק את היפיפייה המגרגרת שלך ב- ״95 מלא!״. אתה לא לוקח אותה למוסך ש׳עושה מחיר׳.אתה לא מנקה אותה בשישי בתור לאיזה מכון שטיפה באזור תעשיה. לא, לא, לא!

סיסטם חישול המיינדסט, הגוף והנפש: למי שעובד קשה מדי... אין מספיק זמן לעשות כסף!

כדי להמשיך לתפקד, הפרארי שלך דורשת דלק מיוחד. טיפול מומחה מיוחד. ווקס מיוחד. ואם שמת את היד על פרארי שווה במיוחד, יודע מה קורה כשאתה מטפל בה כמו שצריך?

 

תאמין או לא, בניגוד למכוניות אחרות בשוק, הערך שלה דווקא עולה. סוג הרכב היחיד שאתה יכול לקנות, למכור ולעשות עליו כסף.

 

בקיצור, המטרה של הדף הזה היא לא ללמד אותך איך לעשות 100k על הגב של האיטלקים, אלא לגרום לך לחשוב על  עצמך בפעם הראשונה בחיים כ…רכב יוקרטי אקזוטי!

 

דמיין את זה: הביזנס ככלי להגשים את החלומות הכי פרועים שלך... בגוף, בכיס, ובנפש!

היזמים שלי ב-100k לא עובדים קשה יותר ממך, לא תופרים יותר שעות, לא מקריבים או מוותרים על דברים יותר ממך… פשוט יש להם סיסטם.

 

הם מתייחסים לעצמך כמו פרארי, מייצרים שפיות ובהירות מחשבה כדי לצמוח 10x לא מלעשות 'עוד מאותו הדבר'… אלה מלפסל גוף חטוב, להזין את הגוף בדלק סילוני, ולפנות את המקום והזמן לקחת zoom-out כדי לצמוח אגרסיבית.

 

מבין? הביזנס הוא מסלול המירוצים האכזרי והנפלא בעולם. אתה אדם שבחר בראש צלול לעלות עליו. זה אומר שגם אתה דורש דלק מיוחד. טיפול מומחה מיוחד. כיוונון מיוחד. ונחש מה, התכנית שלך לא יכולה להיות להמשיך לטפל בפרארי כמו בסובארו פשע.

 

אם תעשה את השטות הזאת, תמצא את עצמך פולט עשן לצד הכביש המהיר. צמיגים קרועים. מדחס אוויר חנוק.

מנוע מפוצץ… אולי קצת כמו עכשיו?

 

הפתרון שלך נמצא כאן, ממש עכשיו, מול העיניים – ואפילו במבצע השקה מוקדמת!

 

מועדון ה-100k:
ספר העסקים המבוקש בישראל

-עותקים אחרונים! שים יד על הספר שלך במתנה-

במקום 127 ש"ח

קבל את העותק שלך במתנה:

-עותקים אחרונים בהחלט-

קבל את ספר מועדון ה-100k במתנה ושלם דמי משלוח בלבד!

"מה הטריק? למה הספר בחינם?"

אין עלויות נסתרות. הספר חינם. מתנה. כבר קניתי אותו בשבילך! כל מה שנשאר לך זה רק לעזור לי לכסות את
עלויות המשלוח. זה הכל.
 

להוציא ספר זה מהלך יקר. אבל הוא כל כך טוב שאנחנו מוכנים לספוג הפסדים כדי להפיץ אותו למקסימום בעלי עסקים כאן בישראל.

אז החלטנו לתת לך את הספר בהצעה שאי אפשר לסרב לה: קח את הספר בחינם, עלינו.

רק תסגור את הפינה של המשלוח כדי שתוכל להביא לך אותו מודפס עד הבית, ולייצר את המחוייבות המינימלית שבאמת תקרא אותו.

למה? אנחנו מחפשים את הכוכבים הבאים שלנו במועדון ה-100k. אז עדיף לנו להראות לך שזה אפשרי, לתת לך את התשתית, להכריח אותך לעשות יותר כסף,  ואז כשתגיע אלינו למועדון ה-100k?

אתה כבר תגיע מוכן, בשל, ועם כסף בכיס לעשות משהו גדול יותר ביחד.

עכשיו אם על הדרך עזרנו לאלפי יזמים בישראל לעשות יותר כסף, לשפר את רמת החיים, האושר, והפאן שלהן בביזנס? למרות שהם לא הצטרפו למועדון ה-100k, לפחות השארנו מקום טוב יותר אחרינו… 

גלי ניצן - יזמית מסוג 'סוס פרא'. המשיחה של העמותות בישראל

טל ורונל - הרים ערוץ רווח חדש של 102k בחודש

דנה מליניאק - מומחיות לריבוי מקורות הכנסה. הרימה ערוץ רווח של 40k בחודש.(חודשיים אחרי הצילומים היא התפוצצה ל-300k בחודש)

מועדון ה-100k:
ספר העסקים המבוקש בישראל

במקום 127 ש"ח

קבל את העותק שלך במתנה:

-עותקים אחרונים! שים יד על הספר שלך במתנה-

מנו בן הרוש 'אדריכל ה-100K' | עידן וולר - המשווק היקר בישראל

הספר הראשון בעברית!

אין בספר הזה תיאוריות. אין סיפורים שאין לך מושג מה לעשות איתם. רק פרקטיקה hard core שאנחנו יום יום מיישמים ביחד עם יזמי ה-100k שלנו בחזית הביזנס כאן בישראל ב-8 החודשים האחרונים.

מפת דרכים ל-100,000₪ בחודש דרך הביזנס

בספר החדש אנחנו חושפים לך את סודות מועדון ה-100k ומעניקים לך על מגש כסף תכנית פעולה פרקטית, מפורטת ומדויקת לביצוע מהפך עסקי ל-100,000 ש״ח רווח, דרך השתלטות מהירה על השוק שלך באונליין. 

מבוסס על תוצאות אמיתיות

של יזמים אמיתיים שכבר הובלנו לפריצות דרך חסרות תקדים – עכשיו בקורונה. זאת הדרך לבטח את הביזנס ואת עצמך מגזירות המגפה, לקחת חזרה לידיים את השליטה, עצמאות והביטחון לידיים. 

קח פעולה... ומהר!

אנחנו מורידים להדפסה כ-1,000 עותקים בלבד של המהדורה הבהולה. כל עוד אתה יכול לשים את היד על העותק שלך, מציע בחום שתעשה את זה לפני שהקולגות ישיגו אותך.

 

וכמו שאתה מסוגל להבין… הספרים האלה? נחטפים ומהר! נותרו עותקים בודדים במבצע הזמנה מוקדמת. אז די לחכות, די להתעכב, אין לך מה להפסיד. נתראה בצד השני.

 

-שים לב: עותקים אחרונים-

מבצע הזמנה מוקדמת:
קבל ספר במתנה ושלם דמי משלוח בלבד!

אני רוצה לשלוח אליך עותק מודפס של הספר במתנה!

הדפסתי 1,000 עותקים של הספר במתנה בהזמנה מוקדמת. לאן לשלוח לך אותו? הספר עליי, שלם דמי משלוח בלבד

למה אני מציע לך את הספר במתנה?

ספר לכשעצמו, ב-9,999 מקרים מ-10,000 הוא לא מודל כלכלי. אז ברור שאני יכול לשים אותו בחנויות ולמכור לך אותו בסביב מאה שקל, אבל למה לעזאזל שהכסף שלך ייכנס לכיס של איזה צומת ספרים או סטימצקי? שיילכו לעזאזל.

 

אני מעדיף לתת לך את הספר במתנה 100%, לבקש ממך להשתתף רק בעלות השילוח אליך הביתה או לנקודת איסוף קרובה

דיל?

 

ויותר חשוב… אני יודע גם שחלק מהיזמים שיצליחו לשים עליו את היד, יבינו את גודל ההזדמנות בדיגיטל אחרי שיקלטו תוך כדי קריאה שאפשרי לגמרי להביא הביתה 100k בשוק שלהם, ויירצו למכור כליה כדי שנצא לתקוף ביחד את השוק שלהם.

 

זה ווין ווין מטורף כי אתה יוצא עם ביזנס ברמה שמעט מאוד יזמים מגיעים אליה, פחות מ-1%, ואני יוצא עם קייסטאדי שלך שמספר איך תקפנו ביחד.

"הספר הזה באמת יעשה לי ₪100,000?"

עם יד על הלב: זה כבר תלוי בך. המכשול מס‘ 1 בביזנס הוא יישום. בגלל זה ב-100k בנינו סיסטם יישום אגרסיבי שלא מאפשר לך 'לפשל', לחכות, או להתקע במקום.

 

ובספר החדש? אנחנו חושפים בפניך הכל

אם תצא לתקוף לפי העקרונות, הטקיטות, השיטות, האסטרטגיות, התבניות וחוברות התקיפה שתמצא בספר הזה? אתה תעשה יותר כסף. נקודה.

מה שיקבע אם תגיע ל-10k או 100k או אפילו 1,000k… זה אם תרוץ על כיוון מוכח כמו שתגלה בספר, ולא תעשה יותר מדי שטויות בדרך. זה הכל.
 

עכשיו שים לב- אם בכל זאת לקחת את הספר, בטחת בנו, 'הימרת' עליינו, קיבלת את הספר ואת חוברות התקיפה ואתה עדיין מרגיש שהוא לא באמת הועיל לך?

תחזיק חזק… בגלל ש:

 

אתה מוגן באחריות הכבוד ל-365 יום!

רציני. אני בטוח שהספר הזה יעזור לך למצוא כיוון לביזנס של ₪100,000 בחודש דרך הדיגיטל. הוא נותן לך לידיים את כל הכלים, הידע, הפרקטיקות, האסטרטגיות והסודות לצמיחה אגרסיבית בביזנס – עד שאני מסוגל להבטיח לך את הדבר הבא:

 

החזר כספי מלא

אם לקחת את ספר מועדון ה-100k, עקבת אחרי ההתבניות, הנוסחאות ותוכניות התקיפה ועדיין לא הצלחת להחזיר לפחות את ההשקעה בהזמנת הספר? 

 

שגר מייל ל-cobralist@idanwaller.com ותקבל החזר מלא עד האגורה האחרונה. בלי שאלות, בלי בעיות, בלי עיכוב. זה כנראה לא מתאים בינינו, ואין לי רצון להכריח אותך לצמוח אגרסיבית בביזנס אם זה לא בוער בך.

 

-עותקים אחרונים! שים יד על הספר שלך במתנה-

הזמן עכשיו את ספר מועדון ה-100k במתנה ושלם דמי משלוח בלבד!

עסקים אמיתיים שכבר צמחו איתנו אגרסיבית בביזנס

אולי אתה מכיר גם אותם?

מועדון ה-100k:
ספר העסקים המבוקש בישראל

במקום 127 ש"ח

קבל את העותק שלך במתנה: